Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vétel egy kis útmutatás?

PS3 vétel egy kis útmutatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy PS3 Slim vagy ultra slim-et és hát elég sok kérdésem lenne hozzá.

1.PayPal-al szeretném venni és ebben az esetben akkor hol lenne érdemes venni?

2.A Sony store-rol majd PP-al meg tudom venni a játékokat? Mert nem akarok havonta játékot rendelni és heteket várni míg megjön.

3.A konzol CFW részivel mivan? Vagyis alig töltik még a nagy torrent oldalakon is a játékokat, nem nagyon szeretnék ezzel a részivel foglalkozni de van jó pár olyan játék, amit nem szeretnék megvenni de legalább ki szeretném próbálni pl. a gta 4, soha nem tudtam normálisan akadásmentesen játszani vele ezért a PS3-on kipróbálnám végre milyen is maxon játszani és lagg nélkül.

Valami új megoldás van a játékok warezjére és ezért töltik olyan kevesen vagy már mindenki inkább megveszi a játékokat?

A COOP játékokat se szeretném megvenni, mert azt úgyis csak ritkán játszanám, amikor vendég érkezik vagy ilyesmi.

4.Olyat is hallottam, hogy dupla firmware volt a gépen egy csávónak és az egyiket online játszásra használta eredeti játékokkal a másikat pedig offline játszásra pl. coop vagy ilyesmikre, ezt tényleg meg lehet oldani?


Nagyon köszönöm a válaszokat! Kicsit hosszúra sikeredett de csak így tudtam kifejezni magam!



2013. júl. 13. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello én úgytudom ha cfw zel akkor nem tudsz multizni a játékokkal legallábbis a letöltött játékokkal szerintem

és szerintem a ps3 slim a legjobb mert az néz ki a legjobban :) nekem az van

2013. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!