Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Énekelni szeretnék mik az...

Énekelni szeretnék mik az alapvető dolgok amik kelllenek hozzá? Lehetőleg nem drága dolgok nem állok jól anyagilag

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 17:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Jó hang, és tehetség, ezek ingyen vannak...
2013. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy hangszigetelt szkafander vagy egy néptelen tanya.
2013. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A tehetség és a jó hang az megvan. Technikailag gondoltam
2013. júl. 13. 17:47
 4/12 anonim válasza:
Jó hang, vagy erős családi háttér (Pl Kolompár). Az előbbivel igazi énekes is válhat belőled, hosszú munkával. Az utóbbival lehet belőled megasztár vagy egyéb...
2013. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát családi háttér az nincs még rossz se ,de a hangomra már sokan mondták hogy jó .
2013. júl. 15. 14:05
 6/12 Nicole_23 válasza:
jó hang, kitartás, sok munka, gyakorlás, elhivatottság.
2013. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
kezd talán a helyesírás gyakorlásával....:)
2013. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha a "technikai" szükségletek érdekelnek, akkor leginkább azt javasolnám, hogy fordulj egy énektanárhoz, és nála érdeklődj. De gondolom, akkor azt se nagyon engedheted meg magadnak anyagilag...


Egyébként meg csatlakozom az előttem szólókhoz. Csak én még hozzátenném a listához a bátorságot (hogy ki merj állni az emberek elé), az önismeretet (hogy tudd, mire vagy képes, és mire nem), a rugalmasságot (hogy képes legyél fejlődni) és az alázatot (hogy egy esetleges siker esetén se szállj el magadtól... :-D) Sok szerencsét! :-)

2013. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget támogatást .
2013. júl. 20. 20:04
 10/12 anonim válasza:
Nekem is sokan mondták, hogy jó a hangom és én majd valószínűleg énektanárhoz fogok járni, aztán majd hatalmas kitartással és akaraterővel, ki tudja mi lesz velem a végén. Azért szurkolok neked!
2013. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!