Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindig Tv-t szeretnék bekötni...

Mindig Tv-t szeretnék bekötni egy régebbi Samsung tv-re. A dekódert és a tv-t scart kábellel kötöm össze, de a tv-n nem jelenik meg a kezdő menü. A tv-t nem tudom a megfelelő csatorára hangolni, ahol látja a dekóder jelét. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A dekóder működik, máshol kipróbáltam.

Eddig lehetett videót nézni szintén scart kábellel.

Tönkremehetett a tv scart bemenete?

lehet, hogy csak egy új tv oldja meg a gondot?!



2013. júl. 14. 00:16
 1/2 anonim válasza:

vagy egy új scart kábel.

Rca csati nincs a tv-n?

Scart-nál nem kell a tv-t hangolni csak AV re kell kapcsolni.

2013. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a scart kábel is jó, azt is kipróbáltam.

pont az AV-re kapcsolás a gond. a tv automatikusan nem érzékeli a scart csatlakozást és manuálisan sem tudom av-re kapcsolni sem távirányítóval, sem a tv gombjaival-

ezért gondoltam, hogy valahol a tv scart bemenetelénél lehet a hiba. közben elvittem szervízbe, megnézik. kérdés, hogy érdemes-e javíttatni.

2013. júl. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!