Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap vettem egy Trust Mica...

Tegnap vettem egy Trust Mica 2.1-es hangfalszettet az InterSparban. Előfordulhat, hogy hibás, emiatt nem tudom, hogy egyáltalán kicserélik -e, visszakérhetem -e a pénzem, vagy elküldik -e ők szervizbe?

Figyelt kérdés

A termék: [link]


Lehet user error, vagyis lehetek én a hülye, de a mélynyomója hangerő növelésre sok hangot nem ad ki, recseg, akad a zene ha nincsenek rákötve a kis hangszóról, rákötve a kis hangszórókat persze működik, csak nem emeli ki jól a basszust. Halkabbra véve természetesen jó. Az egyik kis hangszórója viszont persegő hangot ad ki érdekes módon, bár alig észrevehető,és csak csendes állapotban, a másiknak a szokásos "bekapcsolva van" alap zúgása van, mint úgy átlagosan több hangfalnál, ha áram alatt van.


Az egyik kérdésem az lenne, hogy nem feltétlen a hangfalszett hibája az, hogy minél hangosabbra veszem a mélynyomó résznél a hangerőszabályozót, annál kevesebb hangot ad ki magából? Ha nem az, akkor egyáltalán az InterSpar mennyire toleráns arra, hogy kicserélje a terméket, vagy ha nincs, akkor legalább szervizbe küldje? 1 év garancia van rá, 3 napos vásárlásban benne vagyok még (tegnap du 6 órakor lett véve), egyáltalán a 3 napos cseregarancia él -e még kicsiny országunkban?



2013. júl. 14. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszaviheted, de ilyen hangfalat ne vegyél! Rakás fos már bocs...

Ha visszaviszed megmondod, a mély része "alacsony" hangerőnél is torzít!

2013. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sajnos nem kaptam senkitől se véleményt, meg hiába olvastam utána, nem volt nagyon angol review se. Most focimeccset néz barátnőm, csak a mélynyomó volt bedugva, max hangerőre is felvéve nem recsegett, szóval gondolom hangtípus függő is a dolog, hogy mennyire engedi még át a hangokat a mélynyomó, de ehhez a részéhez nem értek


Ilyen összegben kerestem 2.1-es hangfalszettet, mást nem találtam, emiatt is esett erre a választás. De kezdem én is bánni már (5000 ft volt), feltéve ha ilyen összegben amúgy lehet -e egyáltalán jobbat találni, más márkában

2013. júl. 14. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 3 napon belül vissza viszed akkor kicserélik.

Ha utána akkor szerviz és happy vagy ha megcsinálják egy hónap után.

Nekem USB-és Trustom van de 2 éve semmi baja.

Mélynyomója nincs.

Ha minőséget akarsz olyan 10000 ft-ál kezdődik de lehet hogy

7000-él.

2013. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!