Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 10 csatornás keverőerősítő?

10 csatornás keverőerősítő?

Figyelt kérdés
Egy zenekarban játszom és mivel a többiek nem akarták elvállaltam hogy beszerzek cuccokat a hangositáshoz.Lehetőleg olyan keverőerősítő kéne amihez 10 hangfalat,6 db mikrofont,6db gitárt és már hangszereket is hozzáköthetek és pluszba egy Laptopot.Reflex Mega r400 hangfalaim vannak otthol.Ja és linkeljétek már be kérlek és ha nem gond leirnátok mit hová lehet kötni,nem értek az ilyesmihez,a többiek meg mást vállaltak be.Előre is köszönöm mindenki segítségét.

2013. júl. 14. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

10 hangfalat?

A másik dolog, hogy nem annyira jó mindent egy cuccra tenni. Éneket én mindig külön erősítőn, és ládákon járatom.

Gitárnak gitárkombót ajánlok, mindenkinek a maga ízlésének, gitárjának megfelelőt.

Nem tudom mennyit szánsz a dologra,de ez nem kétforintos beruházás.

Megoldható egy nagy keverővel is az egész, aminek van minimum 3 kimenete, de elég nehézkes a beállítás.

2013. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!