Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy HP 635-öt vettem tavaly...

Balu159357 kérdése:

Egy HP 635-öt vettem tavaly nyáron most megvennék tölem 70. 000-ért jobban járok ha eladom vagy ha felújitanám mert ha eladom akkor vennék egy újat (jobbat mert ezen akad minden) Hogy jönnék ki olcsóbban ha felújitanám vagy ha vennék egy újat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarod "felújítani"? Egy notebook nem asztali gép, nem lehet benne csak úgy processzort, vga-t cserélni. Sőt, a legtöbben egyáltalán nem lehet. Ha nagyobb teljesítményt akarsz, jobban jársz, ha eladod és veszel másikat. Ha nem hordozod, akkor meg vegyél asztali gépet, abból ugyanannyi pénzért kétszer erősebbet kapsz.
2013. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz az eladással, felújítani pedig nem lehet, bármit is értesz alatta !
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Felújítani akkor kell, ha ezt lestrapáltad. memóriát tudnál bővíteni, vinyót tudnál cserélni, esetleg procit is, de az negy olcsó és nem is egyszerű, és még a hűtést is alakítani kéne. Tehát inkább add el és vegyél nagyobbat.
2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ !!
2013. júl. 17. 12:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani egy jó ár értékes laptopot olyan 150.000 ig
2013. júl. 17. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!