Samsung tableten (mikor ráteszem töltőre) miért van áthúzva piros x-szel a töltés jele?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy 2 7.0-ról van szó,ma vettem,első töltés

2013. júl. 16. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Új vagy használtan vetted?

Azonnal vidd vissza, három napon belül ingyen cserélik! Én a Vodafone-tól kaptam ugyanilyet egy hónapja, az első töltésnél sem tett ilyet, kiválóan működik.

2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
teljesen új,nem biztos h kicserélik :S nem tudom,mert az extreme digital-nál vettem,úgy volt h samsung nx300-as fényképezőgéphez adták INGYEN! :S és mondták h nincs rá garancia,csak a fényképezőgépre :/
2013. júl. 16. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! Használhatatlan ajándék, mint reklámfogás. Biztosan rossz benne az akku vagy a töltője hibás. Vidd vissza és kérdezz rá, van-e másik töltőjük hozzá? Ha azzal tölt, akkor nem kell akkut cserélni. (Egyébként Gyöngyösön gyártják).
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak a reklám lejátszására alkalmas? Akkor semmit sem ér. Egyébként a valódi és használható drága jószág.
2013. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Írjál nekik, az oldalukon az nem szerepel, hogy rossz tabletet adnak ajándékba! Ha nem hajlandók kicserélni, akkor viszont fogyasztóvédelem és feljelentés.

[link]

2013. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként jól működik,nem akad, netezni is lehet vele,tehát jónak tűnik,csak ilyet még nem is láttam h piros x-szel át lenne húzva :S azért megnézem h tölti-e :S de am gondolhattam volna h vmi nem fog stimmelni h csak ingyen így egy tabletet adnak :/
2013. júl. 16. 12:42
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen,ezt vettem meg amit linkeltél! köszi amúgy a segítséget!
2013. júl. 16. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Na látod, nekem használható ilyen tabletem már van, de a nagy álmom egy ilyen tükörreflexes digitális fényképező, teljes felszereléssel (állvány stb.). Majd egyszer talán lesz.
2013. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képzeld mi történt! kb 5x ki-be húzogattam a töltőt,de ugye semmi nem változott,újra is indítottam,semmi nem segített,ott volt a piros x. Mondom megpróbálom azért másik helyen is tölteni,hátha vmi változik.Rögtön eltűnt a jel és elkezdte tölteni rendesen! :O visszavittem az eredeti helyre ahol nem működött és most ott is működik :O
2013. júl. 16. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami baja volt a konnektorral a töltőnek. Az egyébként is eléggé kacifántos, ezzel az USB+töltő kombinációval. Valami nem érintkezett rendesen.
2013. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!