Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy led tv-t....

Szeretnék venni egy led tv-t. Az ár kb 90000 Ft legyen, sokkal többet nem szeretnék rá szánni. Tudnátok nekem ajánlani tv-ket? + saját tapasztalat is jo lenne.

Figyelt kérdés
én egy 32" tv-re gondoltam, fontos h full hd legyen vagy elég a hd ready? 100Hz vagy 50Hz? mennyire fontosak ezek?

2013. júl. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
32 colosnál mind1 hogy full vagy ready. Ha nem közvetlen előtte ülsz nem fogod látni a különbséget. Minimum 100Hz legyen.
2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manapság egyre több tvadás hd már, de sokszor csak 720p (néha előfordul, hogy 1080i), ami közelebb áll a hdready-hez (de még annál is kisebb, 1366x768). Sok film már fullhdben elérhető, viszont a dvdrip, brrip, bdrip, és a sima dvd is csak kb. fele a hdready felbontásnak, ezáltal így is épphogy csak mutat rajta, szal nagy a dilemma..., és attól is nagyon függ, hogy mit nézel rajta. Fateromék samsung hdreadyt vettek, és talán jelenleg az az arany középút, de persze a fullhd a jövő.

A 100Hz viszont mindenféleképp jobb képet ad.


Itt a lista:

[link]


90eFtig van fullhd 50Hz-es, vagy hdready 50 és 100Hz-es. Ezek a tvk már filmet, és zenét is lejátszanak pendrive-ról, és vszeg usbs vinyóról is.


Vszeg ezt érné meg a legjobban megvenni (samsung, fullhd, 100Hz, dvb-t/c tuner), de ez már 100eFt körülre jön ki szállítással:

[link]

2013. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

[link]

erröl a tv-röl tudnátok egy véleményt mondani?

2013. júl. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!