Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Furcsa vírus, amit a gépem...

Furcsa vírus, amit a gépem vírusírtója jelez, ha a pendriveot, vagy a micro sd kártyát csatlakoztatom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először a pendrive használatánál lettem figyelmes rá, hogy a mappában lévő zenéket úgy ismerte fel, mintha egy parancsikon lenne a mappa helyén,és sehogy sem engedte megnyitni, valamint az egész, ami eredetileg 1 Gb-ot foglalt, már csak 1Kb-os lett. Tegnap már a telefonom micro sd kártyájával is ezt csinálta, minden mappa helyett parancsikont mutatott, 1Kb-osakat,és a vírusírtó (avira van a gépen) jelezte, hogy "autorun blokkolva". Formáztam mindkettőt,de ugyan az a helyzet, nagyon ijesztő és idegesítő! Kérem valaki segítsen, hogy tudnék megszabadulni tőle.
2013. júl. 16. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Követtem az első link utasításait, a c: és d: meghajtókon nem talált ilyen autorun.inf fájlt, de az f: és g: meghajtókon igen, ami a pendrive és az sd kártya volt, letöröltem, a biztonság kevéért rákerestem mégegyszer, akkor nem találta már. Újraindítottam, formáztam is megint mindkettőt, csak az a baj, ha eltávolítom és újra csatlakoztatom, akkor megint jelez a vírusírtó, és a 2. linkről letöltött program is, hogy talált valamit. Mit lehet még tenni ezen kívül, nem hiszem el, hogy formázom és így is rajta marad!
2013. júl. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!