Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek vegyek egy xBox...

Szerintetek vegyek egy xBox 360 Slimet vagy javítsam meg a régi xBox 360"fat"-emet?

Figyelt kérdés
Javítás alatt ezt értem:VISSZAHŰTÉS KIKAPCSOLÁS UTÁN,BURKOLAT CSERE,OLVASÓFEJ CSERE,TELJES GÉPBELSŐ TISZTÍTÁS,VENTILÁTOROK SEBESSÉGNÖVELÉSE. Ez kb. 12000 Ft-ba kerülne a konzolokszervize.hu-n. Egyébként tudtok olcsóbb helyet? Vagy jó szervízt Pécsen (akkor az ár annyira nem számít).

2013. júl. 16. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Megjavíttatni mindenképp jobb megoldás, jóval olcsóbb fent említett árak mellet is.
2013. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi a baja a fat gépnek?
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az olvasófej rossz és csak úgy olvassa be a cd-ket ha párszor rácsapok, a burkolat karcos, ronda és már lassan 5 éves és félek hogy tönkremegy.
2013. júl. 16. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jasper alaplapos akkor javíttasd, ha nem, akkor add el, és vegyél egy slimet.
2013. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12,1 A-es. Ha jól tudom ez azt jelenti hogy Jasper.
2013. júl. 16. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az jasperes. Szóval szerintem javíttasd.
2013. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oke, koszi sok tanacsot :)
2013. júl. 17. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!