Badi99 kérdése:

Az Xboxomat 360-omat ki flasheljem vagy ne?

Figyelt kérdés
Azért gondolkoztam rajta mert nagyon drágák rá a játékok. És a Másik kérdésem az lenne hogy ha ki flashelem akkor írott játékkal tudok online játszani?

2013. júl. 17. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne.

Nem.

2013. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg mert bukod a Live-ot,és a multit + ha most Gold tagságot veszel havonta kettő db ingyen játékot tölthetsz érte most pl:az "Assassin Creed 2"-őt szóval megtérül a Live ára bőven a jövő hónapban a "Halo 3" lesz ingyen tölthető.
2013. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy döntesz h flashelsz akkor rgh-ztasd lehet rajta system linkezni.
2013. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha 100%-ra kiirod és be patcheled tudsz online játszani.egy próbát megér hidd el.ha ki flasheled akkor nem multizol de probáld meg ha megy megy ha nem meg nem semmit nem vesztessz akkor továbbra is marad a single player vagy local multi.de ehhez lt 3.0 flash kell .nekem megy már 2 hete.remélem segitettem.
2013. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!