Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfal hiba. A hangfalamon...

Hangfal hiba. A hangfalamon hangerőállításnál néha csak az egyik oldalról szól a hang. Ha kicsit utána megnyomkodom az állítógombot, akkor szól normálisan sztereóban. Mi lehet a probléma, és mennyibe kerülhet a javítás, ha javítható, s kit keressek?

Figyelt kérdés

Ilyen a hangfal:

[link]



2013. júl. 17. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Potméter hiba. Ki kell cserélni. Gyakorlatilag bárki megcsinálja aki ért az elektronikához. Elektroműszerész, rádió-tv műszerész pl.
2013. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2013. júl. 17. 16:01
 3/5 Vaki75 ***** válasza:
Szerintem a belevaló potméter beszerzése macerásabb lesz mint a cseréje...
2013. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tandem 50k-s logaritmikus potméter van benne. Boltban biztosan kapható, én egy éve cseréltem egy éve cseréltem egyben potit. Arra már nem emlékszem hogy pontosan melyik típus volt, de nem speciális, szabványtalan valami.
2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!