Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apród.hu-ról vásárolt már...

Apród.hu-ról vásárolt már valaki Xbox 360-at?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízhatóak? nem vernek ott át?

Egyik haveromat átverték telefonnal,érdemes csak személyesen átvenni a dolgokat?



2013. júl. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy apróhirdetési oldal, nem az oldalon mùlik hanrm az eladôn. Ilyen helyzetekben mindig vagy személyes átvétel vagy utánvét...
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eladótól függ,ha kedves meg minden szerintem megbízhatsz benne,bár lehet megjátssza.

Én is szoktam ott árulni a használt játékaimat,és mindig megveszi valaki,ja meg egyszer volt olyan hogy feladtam és nem vette át...meg nem is válaszolt emailre így buktam 2x 1300 ft-ot(posta árát..)


Apródon adtam el a régi xbox 360-os elitemet,mert slimre váltottam,és egy nő vette meg utánvétellel azóta is megy nekik,szóval eladótól függ,de jobb lenne ha bevezetne az apród is egy értékelő opciót.

2013. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 telefont vettem ott és nem volt semmi baj

Bár könnyen belefuthatsz csalóba

2013. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megvettem apródról, és nem volt benne semmi átvágás, azóta is meg van és használom.(remélem nem is lesz semmi gond a továbbiakban sem) :)
2013. okt. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!