Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A pspvel vagy az aksival van...

A pspvel vagy az aksival van baj szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kb másfél éves psp-m.Félév uán elomlott a töltője és félre tettem.Ma jött meg a töltője , 1 év állás után.A töltő összedughatós , előtte pedig olyan volt amit nem lehetett szét szedni,lehet ez a baj?A töltőre 5V van írva az aksi pedig 3.6V 1800mAh , és ha számít valamit akkor battery pack van még rá írva.Ahova bedugom a pspbe a töltőt ott is ott az 5V.Akkor egyezik,nem? Lehet új aksit kell vegyek ?

Köszi a válaszokat előre is



2013. júl. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Azért mert 2jára írod ki nem lesz rá válasz

2013. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól még válaszolhatna valaki-.-
2013. júl. 18. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

én válaszolnék szívesen de nem tudok segíteni

Ha azt mondom hogy vegyél 3.6v-set és veszel és akkor se jó akkor az én hibám h kidobtál annyi pénzt...

2013. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utána néztem és csak 5V-s töltő van:)
2013. júl. 19. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos NiMH vagy NiCd akku van benne, akkor egy év állás után szinte biztosan tönkrement.Egyébként azért 5V-s a töltője, mert a teljesen feltöltött akkupakk feszültsége magasabb a névlegesnél. NiMh akkunál ez 4.23V körül van.
2013. júl. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"utána néztem és csak 5V-s töltő van:)"

Tényleg behalok... XD most néztem meg az én töltőmet és ez is 5V


Akkor csak az marad hogy rossz az aku [jó esetben]

Rossz esetben valamit cserélni kell

2013. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elvittem egy szervízbe és a psp a roszz:D
2013. júl. 21. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!