Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tablet?

Figyelt kérdés
Melyek azok a márkák amelyeket ajánlani tudtok? Érdemes laptop helyett tabletet venni? Mennyit érdemes egy tabletra rászánni?

2013. júl. 21. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez megint egy olyan kérdés, hogy feladatfüggő, mire akarod használni. Nekem csak az iPad jöhet szóba képarány miatt (értelmes androidos tabletet nem találtam 9.7"-lal, pedig alaposan körbenéztem egy éve).

Mindenesetre tablet nem képes teljesen kiváltani a laptopot, így ha nincs mellette másik számítógéped, akkor ne vegyél.

Átlagos felhasználónak egy Nexus 7 tökéletesen megfelelő lehet.

2013. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vannak olcsón 40 ezer körüli áron 9,7 hüvelykes androdos tabletek én vette eggyet nagyker áron nagyon olcsó volt de nagyon gyors minden futuott rajta ésandroid 4.0 van rajta jó kis gép érdemes körbe nézni edigitalnál HD képernyő és 4:3 as képarány
2013. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tönkrement a notebookom, helyette vettem egy Samsung Galaxy Tab2-t, van benne Office is, sok más mellett, SIM kártyával és wifivel is működik, gyors kis gép. Magammal tudom vinni akár könyvtárba vagy terepre is. De nem pótolja az asztali gépemet. Másodgépnek jó.
2013. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valami jó minőségűt szeretnék, férjen bele egy 120 ezres keretbe.
2013. júl. 22. 15:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt még mindig nem írtad, hogy mire szeretnéd használni. 120-ból már felsőkategóriás tableteket tudsz venni.


#2: hidd el, nem vagyok a pénztárcám ellensége, körbenéztem alaposan. WayteQ tableteket kipróbáltam, azok kifejezetten lassúak voltak, ConCorde meg nagyon szimpatikus volt mindaddig, amíg a felhasználók szenvedéseit (jellemzően garanciális meghibásodások) nem olvastam.

2013. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez van: [link]
2013. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

gyűjts kicsit és Ipad 5-öt vegyél ami márciusban jön ki!

180.ezerért meg tudod venni a 32GB-at!

Hidd el,megéri!

2013. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

90k körül lesz a Nexus 7 II 32 gb-s, 4G/LTE-s változata az ár/értek aranyban a legjobb tablet, veri a Samsungokat is.

Szeptembertől lehet majd venni Magyarországon.

Ráadásul a Google referencia készüléke és 2 évig megkapod ra a frissítéseket.

2013. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ipad Air sokkal jobban megéri,vagy egy Ipad retinás mini,mint a Nexus 7 II.
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!