Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox módosításokról kérdeznék....

Xbox módosításokról kérdeznék. (Flash, RGH, stb) Tudnátok segíteni? (a többi lent, olvasd el az egészet)

Figyelt kérdés

Melyiknek mik az előnyei és a hátrányai?


A flash-nél annyit tudok, hogy a meghajtón bütykölnek át valamit, és így lehet írott lemezt is futtatni, de multizni nem lehet.


Az rgh-t meg úgy ahogy van, nem értem. Előnye-hátránya micsoda?


Esetleg más valami létezik még?


Van egy slim xbox-om, az lenne a célom, hogy tudjak írott játékokat futtatni. Szeretem előre letölteni a játékokat, és ha tényleg minőségi, akkor megveszem utána(ritka), de nem szeretek zsákbamacskát játszani. Oldschool konzolos vagyok, soha nem tudott érdekelni a multiplayer, meg a letölthető dolgok, szóval ha esetleg ugrik a Live, semmi gond. Egyszer fizettem rá elő, azóta kétszer használtam.


Tehát a fenti dolgokról leírnátok mindent amit tudtok? Esetleg linkelnétek oldalt, ami részletes?


2013. júl. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, flash után olvassa az írott játékokat. Slim -nél ez nem igazán éri meg, mert aránylag nehéz megcsinálni, és ha 2011.08 után gyártott akkor még nehezebb. És emiatt drága is. Egyébként ha 100% -ra írt játékokkal játszol, akkor szinte biztos hogy nem bannolnak live -ról, szal lehet multizni. Hátránya, hogy folyamatosan kell lemezeket venned, és csak a szingapúrban gyártott verbatim dvd dl lemez a jó (ez a legdrágább fajta lemez, de van aki a maxell lemezeket használ, és azt mondja hogy az is jó). Plusz, venned kell "különleges" írót, kb. 8k ért, mert a mezei csak 97% -ra tudja megírni. Bármikor kijöhet egy újabb dash, ami miatt újra el kell vinni flashelni, és bármikor megjelenhet egy új lemez védelem, ami miatt nem biztos hogy ki lehet írni a játékokat.


RGH -nál nem kell lemezekkel szerencsétlenkedni, megszűnik minden microfosos korlátozás, bármekkora HDD -t tud kezelni, és arra csak gépről rá kell másolni a játékot. Live -ra ha iylen géppel felmész az 10000% hogy bant kapsz. Viszont vannak olyan játékok, amikben van system link, azokkal tudsz online játszani.

2013. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A flashről szinte csak rosszat olvastam én is, ebből rgh lesz szerintem.


De akkor elvileg be kell szereznem egy hdd-t? Nekem az alap 4gb-s konzolom van. És hogyan lehet arra játékot másolni gépről? Úgy tudom más a csatlakozója.

2013. júl. 22. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A rgh -hoz szükséges programok és a játékok mentései elférnek a 4gb -on. Vehetsz bele belső hdd -t, aminek előnye a nagyobb sebesség, és csak erre lehet tenni dlc -ket. Külső, usb -s hdd is jó, de erre nem tehetsz dlc -ket, csak arcade és lemezes játékokat. A belsőre ftp kapcsolattal is lehet másolni, de lehet kapni átalakítót, amivel a gépedhez tudod kötni. A külső egyértelmű.

A játékot letöltöd, ha .iso -ban van akkor vagy iso2god nevű programmal god formátumba alakítod, vagy xbox image browser -el kicsomagolod. Előbbi előnye hogy kevés fájlból áll, ezért valamivel gyorsabban tölti be vele a játékot, utóbbié, hogy a magyarosításokat csak ezen tudod alkalmazni, és akár felesleges nyelveket, videókat stb. ki is tudsz törölni.

2013. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


[link]

Erről az oldalról mi a véleményetek? Korrektek? Szinte biztos hogy velük csináltatom meg, de a biztonság kedvéért megkérdezem. Nekem jónak tűnik.

2013. júl. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!