Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS! PSP-re hogy kell zenéket,...

SOS! PSP-re hogy kell zenéket, filmeket másolni?

Figyelt kérdés

Valami hibája lehet. Összedugom a PSP-t a géppel, és amikor másolnék rá filmeket, meg zenéket, elkezdi a másolást, de kb. 30 mp után abbahagyja és kiírja, hogy nem található többé az "f" mappa a számítógépen. (F mappa a memóriakártya mappája)

Olyan mintha kihúznám a gépből a kábelt. Ha kihúzom és bedugom megint, akkor megint ott van az f mappa, de másolni nem tudok bele. Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni? Fontos lenne, mert pénteken megyek hosszú útra, és szükségem lesz a GPS-re, amit ugyancsak nem tudok használni, mert megvettem a térképeket, de rámásolni már nem tudom :/ segítsetek légyszi !


Flashelve van. Ha számít valamit...ja és 4 GB a memó benne


2013. júl. 22. 18:45
 1/3 anonim válasza:
esetleg nem vírusos a memória kártya ha igen akkor a pcvel formázd le a kártyát (nekem így volt)
2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehet? :)
2013. júl. 22. 20:35
 3/3 anonim válasza:
Jobb egérrel klikk az "f mappára", majd ott a Formázás. Vagy, lehet, hogy a Tulajdonságok...-nál van. Már nem tudom. :D
2013. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!