Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy jobb a ps4 mint a xbox one?

Figyelt kérdés
Mindenki, hogy így jobb meg úgy jobb a playstation de amikor megkérdeztem nem tudtak konkrét választ adni csak olyat, hogy szebb,sony,meg gyorsabb a processzor és mindenki ezt mondja és nem nagyon érdekel, hogy szebb meg az se hogy valaki elvan fogulva egy márka iránt, a belső hamarabb!!!Meg hallottam olyanokat, hogy Magyarországon a one-on nem is fog menni live (ez igaz -e?) meg, hogy internet nélkül nem is lehet majd bekapcsolni meg az ilyenek és ebből mi igaz?Kérem, hogy csak olyan írjon aki ezeket már tudja.A normális válaszokat előre is köszönöm!:)

2013. júl. 23. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
2013. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem mondja mindenki. Én például még nem mondtam. Meg szerintem anyám sem.
2013. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell hozzá állandó netkapcsolat mivel az MS mindent visszavont még a használt játékokkal való tortúrát is.


A másik dolog pedig ez lehet.


Mert beszűkült látókörűek,és nem telik sok csólingernek mindkét konzolra.

Várom én is,az Xbox One-t,és később egy PS4-et is veszek ahogy Xbox360 és PS3-is van.

Jól elférnek egymás mellett,és nem vitatkoznak a sok irigy kutya meg ugasson egymásra amennyit akar ennyi.

2013. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kicsit többet tud mint amit linkeltek neked innen is látni hogy nem is érdekli az embert vagy csak "egyszerű" fánboj.


[link]

2013. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"10 konzolt is vehetnék"

Az év vicce!!!O))

2013. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Irigykedsz, mi, csóringer irigy kutya? :)
2013. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

röviden:

Ps4 jobb lesz erősebb olcsóbb még az

xbox one gyengébb drágább

2013. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

#6.

Rád irigy mire?

Arra hogy legalább 5x ki lettél tiltva az oldalról?

Szerintem konzolod sincs gagyi gyerek,sem barátaid azért lógsz a neten egész nap.

Színész vagy semmi több!

2013. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

:D :D :D :D

Igen, te vagy az igazán nagymenő, mert habár barátaid neked sincsenek, neked legalább 2 konzolod is van, ugye? :D

Beszarok. :D

2013. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Azt hittem szobatiszta vagy.
2013. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!