Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Felraktam xbox360omra azt az...

Felraktam xbox360omra azt az "új" dashboardot, amivel avatart (3D-s embert) lehet készíteni stb. (meg ezzel mennemk az ujjabb game-k) xbox live-val, de sokat nem ér?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk avatart lehet készíteni de a gamet nem játsza le (fehér háttér, és kivan írva hogy xbox360)ezt akkor jelezte amikor még semmi nemvolt felrakva az xboxomra(frissités) és beraktam egy ujjabb játékot amihez kellett.

Elképzelhető hogy azért van ez,mert úgy veszi észre mintha nem lenne frissítve?


2009. okt. 21. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, az a kérdésed, hogy az Avatar rendszeren kívül mi haszna van az új Dashboard-nak.


Nos, ezen kívül nem sok haszna van. Ha vinyós gépet vettél akkor fel tudja installálni a DVD-ket a vinyóra, ami azért jó dolog.

Meg az újabb játékok megkövetelik. Ennyi.

2009. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!