Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez jelentősen csökkentette az...

Ez jelentősen csökkentette az xbox 360-am élettartamát?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem eg xbox-ot (2 hónapja) Nagyon féltem. Tegnap játék közben elment az áram. Aztán 2 órával később is bekapcsoltam,megint elment az áram. Majd egyszer ma is játék közben elment az áram. eddig nem tudtam , de már tudom hogy

a faluban ahol lakom áramproblémák vannak,többet nem kapcsolom be. Az lenne a kérdésem hogy ez a 3 , sorozatos áramszünet jelentősen csökkentette az élettartalmát ? Illetve kicserélik garanciával ha ilyen módon károsodik ?


2013. júl. 23. 17:34
 1/2 anonim válasza:
Nem lesz semmi baja. Maximum szoftveresen, de azt könnyebb orvosolni.
2013. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy csökkentené nekem az 5év alatt volt jó pár áramkimaradás,de azért ha teheted várd meg amíg az áramszolgáltató kijavítja a problémát.

Esetleg hívd fel őket és kérdezz rá mikor fog működni rendesen az áramszolgáltatás.

2013. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!