Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma bementem egy sony márkabolt...

Ma bementem egy sony márkaboltba és ps3 super slimet kerestem és volt is de csak 12gb -s ami azért elég kevés és az ára 70 ezer forint volt! Csak úgy játék nélkül! Ezen az oldalom www.konzolvilag.hu 65ezer az 500 gb-s . Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

És szerintetek ha csak pl 10 játékot veszek rá elég lenne a 12 gb-s? Nem akarok videot nézni rajta stb.

Kösz a válaszokat!



2013. júl. 23. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt a link [link]
2013. júl. 23. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem hivatalos Sony garanciát szoktak adni ilyen helyeken, csak boltba szólót. Ha ez a helyzet akkor is megéri konzolvilágból megvenni, mert megbízhatóak, ha elromlana (de nem fog) akkor is megjavítják rendesen.
2013. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van mert a bolt is keresni akar pénzt és hozzá csap +ár-t....


12gb nem elég mert vannak olyan játékok aminek kell telepíteni van olyan játék ami 5gb-ot telepít van ami 9et van ahol csak 500mb-ot és van olyan ahol semmit nem kell telepíteni...

2013. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2013. júl. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!