Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig szabad hagyni felmelege...

Meddig szabad hagyni felmelegedni a táblagépeket?

Figyelt kérdés
Nexus 7-esem van. Ha komolyabb játékon játszok elég rendesen fel tud melegedni. Ez ugye egy bizonyos hőmérsékletig normális. Mikor érdemes letenni pihentetni/hűlni?

2013. júl. 24. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fotózok a Samsunggal, a huszadik fotó után az is felmelegszik. A kánikula is árthat neki.
2013. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá egy kimondott szabály, de mondjuk ha nagyon komoly 3D játékkal játszol amitől aztán tényleg melegszik akkor mondjuk 1 óránként pihentesd egy kicsit.
2013. júl. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell hűteni se semmi, majd ő leáll ha úgy érzi, hogy ez már sok.
2013. júl. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én iPad táblagépet használok játékra és munkára egyaránt. Unalmasabb időszakaimban végigjátszom a teljes délutánt a legmegterhelőbb játékokkal(már a táblagép szempontjából legmegterhelőbb) legyen az Need for Speed, Infinity Blade vagy bármi más. Nekem nem melegszik fel a készülék. Bár, be kell valljam, ebben a 40 fokos hőségben, ez is elkezdett melegedni. Ezt a gép hátsó védőtoknak tudom be, amit el szoktam távolítani, amíg ilyen játékokkal játszok. Tok nélkül amúgy is jobban át lehet élni ezeket:)
2013. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fotózás közben erdőben leállt. Túl melege volt. De egyébként nem esett baja.
2013. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!