Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem kijelzőjét megtiszt...

A tabletem kijelzőjét megtisztítottam, de lett vele valami? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kedden vettem, este pedig játszottam, de maszatos volt, és nem mindig érzékelte jól az ujjamat. Lezártam a kijelzőt, fújtam rá lencsetisztító folyadékot, és az ahhoz való kendővel megpucoltam... amikor feloldottam a kijelző zárat, akkor össze-vissza ment a menü, megnyitotta az alkalmazásokat, nem lehetett kikapcsolni sem, stb. Végül nagy nehezen sikerült, áttöröltem egy puha ruhával, de akkor már nem kapcsoltam vissza. Reggel megpróbáltam bekapcsolni, de nem ment, feltettem töltőre, akkor visszakapcsolt... játszottam vele egy 10-15 percet, jó volt, még örültem is neki, majd megint "megbolondult". Felhívtam a szervizt, azt mondták, küldjem vissza, küldenek egy másikat.

Most attól van, hogy megtisztítottam a kijelzőjét?



2013. júl. 26. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem attól van, a kijelző hibás.
2013. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Ha a tisztítástól csinálná akkor a szervíz azt mondta volna, hogy ez nem garanciális probléma, ne zaklasd vele őket. Ha szó nélkül felajánlották a cserét akkor már ismerik a gépet...
2013. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tisztítás után csinált így, csak mondtam, hogy valami lett a kijelzőjével.
2013. júl. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!