Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy Tab 2 7. 0-hoz...

Samsung Galaxy Tab 2 7. 0-hoz kell root az OTG kábel használatához?

Figyelt kérdés

Nem régiben rendeltem egy Qwerty billentyűzetes, USB csatlakozós tokot amit ugye OTG kábellel elvileg bármilyen 7'-os tablettel össze lehet dugni. Igen ám csak az ember küldött egy OTG kábelt hozzá, de nem működött vele (rendes szabvány Sasmsung csatlakozós kábel). Nyomkodtam mindent, de semmit nem reagált. Küldött egy másikat is, szintén semmit nem reagált a tablet.

Esetleg rajta kell valamit beállítani, vagy lehetséges hogy az OTG kábel elromlik? Ki is rootoltam szabály szerűen a tabot, de úgy sem ismerte fel az a kábelt.

Mit tegyek?



2013. júl. 26. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!