Samsung Galaxy S4 Beats kompatibilis?

Figyelt kérdés
Eddig iPhone 4s-em volt de meguntam mert egy nagy sz@r tudom, hogy szerintetek a Beats is az, de nem az a kérdés, hogy túlárazott sz@r-e, vagy hogy jó-e, hanem az, hogy működik-e a Beats Audio-val a Samsung Galaxy S4

2013. júl. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik modell? Asszem az összesről tudod vezérelni az S4-et.

urbeats+S3 van nekem.:)

2013. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tesómnak úgyis s3-a van:)
2013. júl. 30. 12:08
 3/5 akosrakos ***** válasza:
Már bocs de nem kéne azért leszarozni az Iphone -t. Nekem egy Iphone 4-em van és megvagyok vele nagyon elégedve, igaz, hogy sok dolog fizetős rajta, de azt Jailbreakeléssel meglehet oldani. az Iphone igen is egy jó telefon csak sajnos nem tud annyit mint egy Galaxy s3. Azt pedig a készítőknek kéne megoldani, hogy egy jobbfajta generációst modelt hozzanak ki.
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát először én is visszasírtam a 4s-t mert azt nem lehet feltörni olyan könnyen(kémprogramot rárakni) csak jailbreak... amit az app storeból letöltesz az 100%-ig be van vizsgálva, biztos hogy nem vírusos...de az iPhone hardverét úgy lealázza egy alcatel is...és rájöttem hogy a legjobb az lenne ha egy s4-en iOs lenne xd :D

Am meg ki van írva:

Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

Úgyhogy ne OFFOLJ!

2013. aug. 1. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, már válaszoltak a kérdésre, de úgy érzem le kell írnom, hogy ha az Apple egy picit gyenge is hardverileg de akkor is. Az iOS a létező legjobb oprendszer mobilra. Egy ismerősömnek egyébként S4 + Beats Pro van!
2013. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!