Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használ valaki ilyen autós...

Használ valaki ilyen autós hangfal szettet? Mennyire szól szépen mélyet rendesen kiadja?

Figyelt kérdés
Az alábbi hangszóró szettre esett a választásom mivel az általam kért rendelés nem volt így választanom kellett ez Pioneer TS-A172CI és egy Hertz 165,3-as közt a pioneer-t választottam , jó választás ez a hangfalszett? Azt írja a gyártó hogy 350w-ig terhelhető tehát ez azt jelentené ha én ráteszek egy 300w-os erősítőt akkor azt bírnia kellene és még szebben szólnia ?

2013. aug. 1. 12:46
 1/8 Osynho ***** válasza:

- Melyik Hertz-ről van szó pontosan?

- Mennyiért veszed?

- Miért nem komponens szettet?

- Milyen autóba, miről hajtva, hova kerül, milyen komponensek közé, milyen zenére?

- Az a hangszóró 60W-os, 300W-ot ráküldve Föld körüli pályára áll

- azért ettől a kategóriától nem kell fejletépős mélyeket várni, főleg, ha nincs szigetelve az ajtó és fejegységről hajtod.

2013. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

erről a hertzről van szó : Hertz DSK 165.3

A pioneer ts a172ci 21000ft-t vásárolom és komponens szettről van szó . Az autó lényegtelen a megfelelő szigetelésről már gondoskodtam az előző kis szutyok is szépen szólt az ajtóba az csak 12-es volt és koaxális.

Vegyes zenét hallgatok éppen milyen kedvem van , sony fejegységről hajtom egyenlőre ,ne mvéletlen kérdeztem az erősítőt ugyanis 350w a gyártó szerinti maximális terhelhetősége ennek a szettnek itt van ni : [link]

2013. aug. 1. 17:23
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem ez a link jó : [link]
2013. aug. 1. 17:23
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom komponens szett mivel azok közül válogattam és nem volt feltüntetve hogy más lenne
2013. aug. 1. 17:25
 5/8 Osynho ***** válasza:

Az autó típusa nem mindegy, már csak az ajtó mérete miatt sem. ÉS a ifi többi eleme se mindegy, mivel együtt fognak szólni... :) A DSK talán jobb vétel. Az okosok azt ajánlják ebben az árkategóriában (meg az Audio System MX165-öst)


Igen, már korábban rákerestem és láttam az adatait:

"Nominal input power 60 W" Tehát 60W. A többivel nem kell foglalkozni, marketing hazugság. :) Ettől még érdemes erősítőt alá tenni.


Jogos, tényleg komponens szett, a képét látva, csak akkor nem értem miért 17 cm 2-way Coaxial Speakers-t ír az oldal. :) Mindegy is.

2013. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is néztem hogy komponensként árulják de coaxot írnak az oldalán :D . Egyenlőre ez a szett kerül egyedül beépítésre később fogok hozzá venni egy mélynyomót . A szett egy lada 2105 első ajtajába kerül aminek az ajtaja stp (ezüst)-el van kibélelve illetve a külső részen is csak a hangszórónak van egyedül nyílása majd erre jön rá a kárpit
2013. aug. 1. 19:25
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként amit először rendeltem az egy grund zero gzic 650x volt csak a rendelés már élt és telefonon 10 percem volt a kettő közül választani infot meg nem sokat tudtam begyűjteni a két típusról sajnos
2013. aug. 1. 19:28
 8/8 Osynho ***** válasza:
Ha ki van szigetelve stp-vel, akkor csak jó lehet! ;-)
2013. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!