Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED-TV usb portjára ha külső...

LED-TV usb portjára ha külső dvd-írót csatlakoztatok, fel tudom venni a műsort? és mennyi GB lesz az vagy egyáltalán milyen minőségben és formátumban veszi?

Figyelt kérdés

van esetleg valakinek tapasztalata?


móta a digit boxok vannak, kb semmi se működik a "régi" dolgokból, de én továbbra is akarok DVD-re venni pár műsort.


hogy oldjam meg? ezzel így meg lehet? vagy ha nem, akkor mit ajánlotok?


2013. aug. 3. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni mert az usb-s dvd írót a tv szoftverje vagy a dekóder szoftverje nem tudná kezelni. Gondolom a dekóderen vagy amivel felveszed a műsort biztos van lehetőség arra hogy a felvett fájlt usb-s hordozóra tedd rá, onnan pedig átviszed gépre majd kiírod és ennyi.
2013. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na jó csak pont ez a probléma, hogy mire is veszem fel a műsort ??


ugye a sorrend:

coax > upc box > led tv


na ok, de a tv maga nem tartalmaz se winyót se semmit, akkor hova is tudnám én közbeiktatni az írót?

vagy milyen más lehetőséget tudsz akkor a felvételre? felőlem lehet az hdmi-s is, ha csak az usb a baj ...

2013. aug. 3. 12:14
 3/3 A kérdező kommentje:

továbbra is él a kérdésem ...


konvertálás és átírogatás és stb nélkül, csak szimplán ha egy smart tv-hez csatlakoztatok egy külső dvd-írót, akkor az tud-e így műsort rögzíteni?


ha vkinek személyes tapasztalata van és tud konkrét típust, megköszönném, mert elég kilátástalannak tűnik a dolog egyelőre.

2013. aug. 20. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!