Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat érdemes vennem?

Milyen hangfalat érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Eddig egy Genius SP-HF 3000A típusu hangfalam volt, azonban sajnos az idő során mind hangzásilag, mind külsőleg megkopott és szeretnék beruházni egy új hangfal szettre. Ez alá semmiképp nem szeretném adni, mert gyönyörű hangzása volt (arról nem is beszélve hogy a 80 watthoz képest hatalmas hangereje volt és még max. hangerőn sem torzított)és imádtam benne hogy külön lehetett állítani a basszust.
2013. aug. 5. 13:16
 1/3 Osynho ***** válasza:
100%

Ezt a 80W-ot gondolom viccnek szántad. :)


Mennyi pénzed lenne új cuccra?

2013. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szántam viccnek, ha megnézed tényleg annyi van a teljesítményhez írva: [link] Amúgy olyan 20 ezer környékére gondoltam.
2013. aug. 5. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
20 ból nem lehet olyan nagyot villantani, új készülékben végképp nem. 50 ből használtban kijön egy értelmes erősítő és egy pár jó állapotú angol monitor hangdoboz!
2013. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!