Hogyan tudnék készíteni házilag távirányítós autót?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki azt fogja írni, hogy te sehogy meg leszóltok de légyszíves most ne szóljatok le. Ha leírjátok nagyon részletesen a dolgokat akkor én meg tudok csinálni bármit. Nem ismertek szóval ezért ne ítélkezzetek. Szóval légyszíves segítsetek nekem. Részletesen leírjátok nekem hogyan kéne nekifognom? Olvasgattam, hogy kéne hozzá 2 távirányítós autó. Nekem az meg van. Szóval már csak az lenne a lényeg hogyan tudnék belőle én csinálni 1-et? Előre is köszönöm a válaszokat. És légyszíves ne szóljatok le.

2013. aug. 6. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha ez nagyon bonyolult akkor valami más dolgot mondjatok, hogy bele érrezek a dologba és a következő könnyebben menjen. Szóval valami egyszerű elektronikai cuccot mondhatnátok amit könnyű elkészíteni és légyszíves írjátok már le, hogy kell.
2013. aug. 6. 12:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg tudnál csinálni bármit, akkor ebbe a "bármibe" az is beletartozna, hogy képes lennél google-val találni egy távirányítós modell autóépítési leírást.


Ez nem leszólás, hanem tényközlés.

Ha bármit is tettél volna az ügy érdekében, akár csak googleztál volna egy órát, már konkrét kérdésekkel jöttél volna. Ezt vagy azt a szervót hogy kössem be, mekkora az áramfelvétele, ilyen ésilyen típusú akkuhoz milyen töltő kell, satöbbi... Vagyis a kérdéseden látszana, hogy már foglalkoztál a dologgal, és komolyan érdekel a dolog.


A házilag készítés amúgy is esélytelen, kivéve ha a "készítés" alatt kész építőelemek összerakását érted, mert az járható út.

2013. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen képzeld el már fél órája googlézok de semmi értelmeset nem találtam. És gondoltam hogy majd itt találok....
2013. aug. 6. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettőből úgy tudsz egyet csinálni legegyszerűbben, hogy a másikat kivágod a kukába :)

Na de viccet félretéve, a leg olcsóbb út venni egy hobbi szintű távirányítós autót. Pl Himoto Mastadon, vagy EXT 16 (csakis a szénkefes, azaz brushed verziót!!!), vagy legalább egy WLtoys L999.


Ha az építés érdekel, akkor az imént említett autót szétszeded darabjaira, majd összerakod.


Ha tényleg a 0-ról szeretnél építeni, akkor kell venni egy KIT-et, egy szervót, motrot, szabályzót, rádió vevőt és távirányítót, akkut, akku töltőt, és kezdődhet a legózás :)


De ez drága.


Ha abból a két már meglévő autóból akarsz egyet csinálni, akkor kiszeded óvatosan az elektronikát, és használod a kreativitásod, meg amit otthon találsz, és megpróbálsz összerakni valamit, ami gurul...

2017. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!