Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp3-ban írt lemezről hogyan...

Mp3-ban írt lemezről hogyan tudok zenét betölteni a laptopomba?

Figyelt kérdés
Sima CD-ről automatikusan betölti magának, de Mp3-ról az istennek sem sikerül. Kaptam kölcsön néhány lemezt, ezekről szeretnék zenéket elmenteni. Előre is kőszi a segítséget, üdv mindenkinek: Prokesz.
2009. okt. 26. 11:26
 1/6 anonim válasza:
Én úgy csináltam,hogy az mp3 as lemezről a kiválasztott számokat kiírtam audio cd re és úgy már simán bemásolható. Újraírhatóval érdemes,mert így nem veszik el a cd.
2009. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak simán másold át a géped merevlemezére.
2009. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy írjam át mertevlemezre, de hogyan? Beteszem a lemezt. Elindul,tudom hallgatni. Léttrejön egy lejátszási lista, ami a lemez kivétele után is megmarad,de se lejátszani, se lemezreírni nem tudom, mert azt írja ki hogy nem ismeri fel a fájlt, vagy máshova helyezték. már tisztára hülyét kapok.
2009. okt. 26. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyd a lejátszási listát!


Berakod a lemezt, a lejátszást leállítod.

A saját gépben kattints jobb egérgombal a CD ikonjára, és válaszd a Megnyítást.

[link]

[link]

Nyísd meg mellette új ablakban a sajátgéped merevlemezét (ahova másolni akarod), majd a CD-n a mappákat vagy mp3 fájlokat egérrel megfogva áthúzod.

[link]


Lehet ugy is, hogy a CD-n a fájlra jobb klikk - Másolás,

[link]

majd a saját vinyón a mappádban jobb klikk - Beillesztés

[link]


Használhatod a Totalcommandert is.

[link]


Na, ennyi az egész

2009. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előttem írónak!

Így tényleg működik,most próbáltam. (1.vagyok)

2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megoldásokat, kipróbáltam és MŰKÖDNEK!!! Amivel két napig fölöslegesen görcsöltem, egy fél óra alatt sikerült. Mégegyszer köszönöm! Üdv: Prokesz
2009. okt. 26. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!