Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi a szállítási költség?

Mennyi a szállítási költség?

Figyelt kérdés

viewitem.eim.ebay.hu/New-Sony-Xperia-Tablet-S-SGPT121-16GB-94-Android-40-Ice-Cream-Sandwich/151024849865/item

Nálunk 100 000 ft nál kezdődik, és erről az oldalról mennyi lenne mindennel együtt?



2013. aug. 7. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
8548ft
2013. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) Feltételezem a mindennel együtt az azt jelentené, hogy postaköltség+áfa+vám. Így 98ezer forint, ha a vámosok ráterhelik az áfát és a vámot. Márpedig ha Angliából jön, akkor ráfogják!
2013. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Márpedig ha Angliából jön, akkor ráfogják!" Dehogy is! Anglia az EU-n belül van így nincs vám.
2013. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diiiiing! Tévedés! Illetve igen, az Eu tagja, de a vám nem ettől függ, hanem a shengeni övezettől, annak beza' meg nem tagjai! Nem para, sokan keverik! Mindenesetre ez hacsak nem cégtől rendel elenyésző, s elsősorban az áfára gondoltam, a vám mondhatni nem érdekes, ugyan cégnél akár 12% is kiróható, de jellemzően nem alkalmaznak ilyen magas vámot. A 27% áfa viszont elég jól megtudja dobni mindennek az árát, s ezt mondom Angliából rendelt cuccon kis eséllyel lehet elsumákolni, (ellentétben ugyebár Kínával).
2013. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi lenne?
2013. aug. 8. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
~9000 Ft. Ennél több nem nagyon lehet, így is elég sok már.
2013. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár ahogy elnézem mindenhol ennyi a szállítási költség. Ahol olcsóbb, ott a tablet a drágább, nem is kevéssel.

#4! Ez az én szegényes tudásomra vall, de nem tudom mi az a Shengeni övezet, nem tartozom az okos emberek közé. Azt tudom, hogy EU-n belül nincs semmiféle vám vagy áfa, ez a mondat pedig meg is erősít benne: "Ha az EU-n belülről vásárol valamit, nem kell további vámot, illetéket és/vagy adót fizetnie." Ez a mondant megtalálható a fenti linken.

2013. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!