FELMELEGEDIK A LAPTOP. Az utóbbi 2 héten gyorsabban felmelegszik mint szokott és lassabban is működik. A kanapén ülve szoktam használni úgy hogy egy könyvet teszek alá. Lehet azért van mert nem tud szellőzni? Mit tegyek alá? Vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ez a laptop már vagy 8 éve biztos meg van.

2013. aug. 7. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvtől tud szellőzni. Párnára, szőnyegre, takaróra, fotelbe rakva fordulhat elő, hogy nem szellőzik jól.


Szerintem csak kezdi feladni a venti így 8 év után. Egész jó darab, örülj, hogy ilyen sokáig bírta. Ha nem volt javítva.


Miért nem veszel legalább a nyárra laptop hűtőt? Pár ezer Ft, arra rá téve is kényelmesen használható.

2013. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan két hete tart ez a nagy meleg...
2013. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én használok laptop hűtőt, de ez is csak minimálisan segít valamit, pedig nem egy olcsó darab. Nem igazán tudsz mit tenni ellene. Én a laptop hűtő használatán kívül még sokszor kikapcsolom a gépet, hogy egy kicsit pihenjen. Mást nem igazán lehet tenni.
2013. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Keletföld válasza:

Egy kicsit szétszeded az alját a ventilátor körül (talán 3 csavar?) - és alaposan kifújod a port meg a felgyülemlett szötyiket belőle. Aztán összerakod.

Akkor újra jól fog működni.


Ha nem értessz hozzá, néhány ezresért bármely laptop szerviz megcsinálja.

De kinek van ilyesmikre manapság néhány ezrese?

2013. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!