Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a TDV26 kis mini rádión azt, hogy az USB-n lejátszó zenéket lehessen válogatni mappák szerint?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen fajta kis rádióm van, csak sajnos nekem van az USB-men 2500 szám, és sajnos csak számonként lehet menni ... esetleg azt nem lehetne beállítani, hogy bele tudjak menni a mappákba? :/ Vagy ha más nem akkor teszek kevesebb zenét, azt valahogy megoldom :( Válaszokat előre is köszönöm :)



2013. aug. 8. 13:15
 1/2 tomy88trance válasza:
Hali! Sajnos ezt nem tudom :| Én is ma kaptam egyet,de nekem meg az a gondom,hogy állandóan kiír valami SHC-t vagy SCK-t nem tudom az utolsó betűt rendesen kiolvasni :| Lehet tölteni kéne gépbe 12 órát vagy mennyit? :| Amúgy úgy nem jó,hogy ha csak a számokat másolod át a mappát meg nem? vagyis úgy rakod a pendrivera,hogy nem mappába?
2014. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, illetve az gyanúm, hogy hasonló. Ahogy néztem a neten, van eredeti és ún. (fake) azaz hamisítvány. Mepróbálom a különbségeket leírni. Az eredetihez két vezetéket adnak. Egyik usb-mini usb végű a másik vezeték végein 3,5 -es stereo dugó van. A fake egy vezeték aminek három vége van:usb, mini usb és 3,5-es stereo dugó. Továbbá az eredeti aljàn a led csli-vili a fake csak vilàgít. Azeredetinek hosszabb az antennája. A hangszóró mebrán kívülről látható része is eltérő. Az eredetin csa egy nagy kör lap látszik a hamisítványon kisebb fényes közép rész va. Ezeken kívül még lehetnek eltérések de mindkettő nem volt kezemben. Nekem hamisítványom van, lehet ezért nem is tudok a benne lévö micro sd kàrtyàra zenét rajta keresztúl tölteni.
2014. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!