Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri az árát a Beats Studio...

Megéri az árát a Beats Studio fejhallgató?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam róla,és egyszer sikerült is kipróbálnom,de csak rövid időre,ezért nem tudtam a lényegre koncentrálni.Szóval nagyon megtetszett,de elég drága,így nem vagyok biztos benne,hogy megéri-e.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 8. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem, hulladék. Ötöde áron jobbat kapsz.
2013. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pfúú,hát nem tudom.Köszönöm a válaszokat.Jobb,ha elmegyek egy áruházba ahol ki lehet próbálni,és rákötöm a telefonomat. Majd meglátjuk.Egyébként már összeállítottam rá egy listát,amiben több zenei műfaj van,ráadásul .FLAC formátumban vannak a számok. Majd megírom mi tapasztaltam. :)
2013. aug. 8. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor mást is próbálj ki
2013. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne a 10k-s fejhallgatókkal hasonlítsad össze, hanem azzal, ami a "súlycsoportjában" van, vagyis a 60-80k körüli fejesekkel. Sokan azért hiszik jónak a Beatset, mert előtte csak az 5000-res vagy gyári fülesekkel voltak tapasztalataik...
2013. aug. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet hasonlítani a 10 ezresekhez is, a Beyerdynamic DT-235 már veri 10-ért. A 20-30 ezres Shure SRH-440 pedig már háromszor olyan jó.
2013. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Összehasonlítottam pár fejhallgatót 64000 és 89000 ezer közötti árban és szerintem elég jól jön ki.Itt a link: [link]


Viszont az edigitalon nem mutat meg pár technikai adatot a Studioról,így most ahhoz is linkelek : [link]

2013. aug. 9. 21:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban csak az érzékenység - ami 115 dB - és az ellenállás - ami pedig 40 Ohm - hiányzik az adatokból.
2013. aug. 9. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Rossz a link. De amúgy is értelmetlen dolog technikai adatok alapján hasonlítgatni, semmit nem jelent.

A Beats kényelmetlen, szarul szól, ötszörösen túl van árazva, és ezt semmivel nem lehet megcáfolni. Ahelyett, hogy itt látatlanban erősködsz mellette, inkább próbáld ki, és tapasztald meg első kézből, mennyire szar.

2013. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Holnap kipróbálom,mert amúgy is el akartam menni.Remélem nem fogok csalódni.
2013. aug. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!