Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kontrollert ajánlotok?

Milyen kontrollert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szóval kb öt éves korom óta szeretnék mixeléssel foglalkozni. Azóta eltelt jó nehány év(nyugi nem 12 vagyok virtual dj vel) és úgy érzem elérkezett az ideje, hogy tegyek ezért. Nem szeretnék egy nagyon profi felszerelést, de azért egy olyan jó lenne amiben van külső hang kártya. Szenvedtem én is 1-2evet virtual dj vel de rájöttem, hogy kontrollert nélkül az csak egy játék. Én egy USB-s midi kontrolerre gondoltam. Nem szeretnék egyből CD -kkel kezdeni. A sync gombot pedig ne említsétek kérlek. Milyen kontrollerhez milyen programot ajánlotok? Ez lenne itt a fő kérdés.
2013. aug. 8. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Numark Mixtrack Pro + Traktor 2. Ha elkezded használni, rájössz, hogy mennyivel jobb a VDJ-nél. Ja és fel lehet tuningolni 4 deckesre. Nézegettem anno én is a Pionner-t is, de sokkal drágább és nem tud többet. Kezdésnek a Mixtrack Pro tökéletes és szerintem bulikban is megállná a helyét, bár én még nem próbáltam ott. Amire számítanod kell, hogy kicsit kemények a gombok, mindenhol műanyag (kemény, minőségi, nem a gagyi fajta) és a pitch kissé pontatlan. A lényeg ott van, hogy mennyire akarsz megtanulni mixelni, tehát magadtól tempót állítani, meg egy ütemre hozni, vagy megelégszel a monitorral is? Mert ha meg akarsz teljesen tanulni, akkor ki lehet kapcsolni szinte minden segítséget a Traktorban és mehet a menet, ha nem, akkor lehet elég lenne egy Mixtrack, vagy Mixtrack 2 is. Ha netán valami kérdésed lenne a mixeléssel kapcsolatban, írhatsz PM-et.
2013. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!