Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet vennék multimédiás...

Bneon05 kérdése:

Tabletet vennék multimédiás célokra, szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Elsősorban internetezésre,skypera,utazáshoz,és irodai munkára kellene.

Ha lehet, a no name tableteket ne említsétek.

Tapasztalatok is érdekelnek, kinek mi vált be a legjobban?



2013. aug. 12. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Irodai munkára? :)
2013. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
office alkalmazások, world, táblázatok stb.
2013. aug. 12. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Tableton? Mazohista vagy? Azon az kinszenvedés.
2013. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


lehet kínszenvedés,de ha veszel egy Ipad 5-öt,ami most jön ősszel,de márciusra mindenképpen jön,az elég jó termék.Mivel IOS van rajta így nem fog belasssulni pár év múlva sem.Androidost ne vegyél,mert ha megnézed Handras youtube videóit,azt mondja hogy nyitott az android,és hogy ez a baja.agyon van a droid hackelgetve,és ez lesz a veszte!

Szerintem Ipaden gondolkozz!Lehet zárt az IOS,de a világ legjobb mobil oprendszere!

2013. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te nagyon okos! Nem az oprendszerrel van baj,hanem azzal hogy érintőképernyős. Azon még egy cimet begépelni is kényelmetlen,nem hogy szöveget szerkeszteni.
2013. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az újabb Nexusok (Nexus 7 II, Nexus 10) 1000x többet tudnak mint az ájped-ek. Ár/értek aranyban meg főleg!!
2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-esnek én is csak gratulálni tudok. Tehát az android veszte ez lesz, s szemben az ios az hűha... :D Csak szólok, hogy az ios már egy ideje vérzik, s aki vérezteti az pont az android, good morning!

Az lehet, hogy az androidon is felülkerekedik egyszer valaki, de ez nem politika, hogy a vesztes is lehet győztes újra, itt ha vesztettél, akkor szedd a sátorfádat, szóval nem az ios lesz, az aki... az 100%!


Egyébként meg tényleg a tablet nem erre való kedves kérdező, s ismételten nem értem a 4-est, hogy még ha nem is erre való, s a kérdező erre szeretné használni, akkor is vegyen ipad-et mert az jó? Jó hát ... valamire csak nem erre!

Én egyszer próbáltam egy jelenléti ívet átszerkeszteni tableten, az előző havit az aktuálisra, a hajam hullott közben s másnap a liftben lévő tükörben észrevettem, hogy van egy ősz hajszálam.

2013. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ipad 4-em van, a gépelés nem kínszenvedés, pár hét után ha valaki hozzászokott lehet olyan gyorsan gépelni, mint egy laptopon/gépen. Az iwork alkalmazásokon kívül ajánlom a notability, onlive desktop(!!!!!), ispredsheet alkalmazásokat. Ezt a válasz az ipadról írom és nagyon jó gép!
2013. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jófej:D ***** válasza:
Az íráshoz hozzá lehet szokni + lehet hozzá venni billentyűzetet. Én androidot ajánlom. Próbálj keresni arukereso.hu-n.
2013. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7.!


Igen,vérezteti,de bevétel szempontjából,másból nem!

Apple csak csúcskategóriás készülékeket gyárt,magas áron!

Amin android van,az kb.kapható 10.000-től,a csillagos egekig.És mivel androidból több fogy(inkább a 10-60.000ft-os termékek miatt) nagyobb lesz a bevétele,mert nem mindenkinek van pénze 220.000Ft-os Iphonera vagy 100-150.000Ft-os Ipadre./nemhogy Macre.

2014. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!