Megvettem a boxot a tvhez, vettem hozzá antennát is de ha bedugom az antennát a boxba, akkor csak úgy működik, ha oda rakom az ujjam a quarc kábelnek a vasrészére. Ha nem, akkor nincs jel, mit kell tenni hogy jó legyen? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 14:09
 1/3 A kérdező kommentje:
«»«»«»«»«»¡¤¡«»«»«»«»¡¤¡¤«»«»«»«»¡¤«»«»¤¡¤¤¿¢®°»««©®«««««
2013. aug. 12. 14:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyenge az antennád vagy rosszul van beállítva. Amikor megfogod a kábelt, a tested antennaként viselkedik és felerősíti a jelet. Először állítani kellene az antennán, ha nincs eredmény, akkor új antenna.
2013. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma visszavittem a boxot kicseréltëk érintkezési hiba miatt. az antenna pedig olyan, hogy 40km körzetben fogja az adäst. de már megint ugyanaz a baj. lehet az a baj hogy nincs leföldelve a konektor?
2013. aug. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!