Jó dolog a PSP? Érdemes venni? Jó-e rajta játszani? Újonnan mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
40ezerért láttam utoljára, amiért ps2-t is lehet venni és sokkal jobban megéri ha csak játszani kell. Tesómnak volt psp-je és 2 hétig volt nálam, ez alatt én úgy megutáltam hogy valószínűleg ingyen sem fogadnám el:D A játékok gyengék rajta, irányitani a kis szar gombokkal rettenetes, mit mondjak még? Van akinek bejön, nekünk csalódás volt, ennyi pénzt nem ér...
2008. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem jó dolog a psp, igen kb 45-50k újonnan, de használtan (downgradeval /hogy fussanak rajta tört játékok is/) már lehet kapni 30-35 ezerért is

nézhetsz rajta filmet, hallgathatsz zenét, wifi-n játszhattok egymás ellen, böngészhetsz rajta, egyes fájltípusokat is támogat (pl. word dokumentum stb.) képeket nézegethetsz rajta na és persze játszhatsz rajta.

hát szerintem az hogy kis gombok szubjektív, attól függ kinek mekkora az ujja

de ma már szinte minden mediamarktban ki van téve 1-2 psp amivel lehet nyomni, próbáld ki!

ja és akár gps vevőként is lehet használni (igaz ehhez kell egy kiegészítő amit rácsatlakoztatsz, ez kb 12 ezer körül van ha jól emlékszem)

2008. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be. Amennyibe kerül, annyiból kijön egy ps2 vagy egy xbox amik klasszisokkal jobbak. Az irányítását én sem tudtam megszokni (pl.: Need For Speed ). A kijelzője viszont nagyon tuti, de sztem ezzel ki is fújt ami tetszett benne...
2008. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri egy PDA. A PSP -t én is megutáltam a Carbonnal együtt, nem állt a böszme kezemre.
2008. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előttem szólóknak, PS2-t, xboxot hogy használod buszon, vonaton, suliban, utcán?... nem otthonra van... nem logikus?-->playstation PORTABLE!... szerintem megéri, ha kihasználod, na meg ha van rá pénzed
2008. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem abszolút megéri! Nekem már 1 éve megvan és semmy esetben nem adnám el
2009. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem 3 éve megvan a psp-m, semmi panaszom rá!


Nagyon jó dolog, akinek nem áll a kezére, az elég cink! :-)

2009. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!