Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FONTOS! HA VALAKI TUD SEGÍTSEN!?

FONTOS! HA VALAKI TUD SEGÍTSEN!?

Figyelt kérdés
facebookon meg fertözödtem egy kép fájl ba rejtet virussal és nem tudom mit tegyek ha újra készittenék egy profilt valoszinüleg az se lenne jo mert én bevoltam jelentkezve miközbe megnyitottam a képfájlt de tesom nem és az is meg fertözödtt azota minden ismerősünknek küldi ezt a képfájlt üzenetben facebookon valaki tud megoldást ?? nagyon szépen meg köszönném bocsánat helyes írásért de tényleg fontos!!!

2013. aug. 14. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni, nem vagy egyedül.

Írd ki a faladra, hogy senki ne nyissa meg az üzenetedet. Lehet, hogy a face le fog tiltani egy-két napra, megtisztítja a profilodat és utána magától helyreáll minden.

Ahol észreveszed, hogy kiment ilyen üzeneted, onnan töröljed.

Van akinek az avast! vírusirtó segített.

2013. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belépsz, bal oldalt alkalmazásközpont , alkalmazásaid és eltávolítod onnan a gyanus dolgokat
2013. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek meg próbálkozok ezekkel amit mondtatok :)üzenő falamra ki írtam hogy senki ne nyissa meg meg virus van....
2013. aug. 14. 11:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehetne szólni valami hús vér embernek facebookon aki ott dolgozik ? és magyar ? mert nem hiszem hogy maguktól rá néznének és más ismerőseimnek is segíteni kellene...nemtom mért vannak ilyen emberek ?? ebbbe mi a vicc hogy fertözgetnek ilyen hülye virussal...semmi értelme..
2013. aug. 14. 11:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az avas meg oldotta a problémám :))
2013. aug. 14. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!