Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ez hülyeség amit...

Szerintetek ez hülyeség amit kigondoltam?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy ha jól lehűti a ventilátor az alkatrészeket a gépben akkor sokkal jobban fognak elfutni a játékok is? Mert azon gondolkoztam, hogyha jól lehűti a ventilátor a dolgokat a gépben akkor nincs megterhelve a gép és akkor sokkal jobban futnak el olyan játékok rajta amik nagyon megterhelik. Mert hogyha ez igaz akkor lehet, hogy vennék 1 olyan házat ami több ventilátoros. Előre is köszi a válaszokat. Ha hülyeség amit írtam akkor légyszíves javítsatok már ki.

2013. aug. 14. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy. Ha most nem melegszik semmi sem túl akkor felesleges a több venti.
2013. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg semmit de csak azért mert úgy is melegedni fog a játék közben és akkor le kell hűteni ha nem jól hűti le akkor meg lassabban futnának nem?
2013. aug. 14. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nagy erőforrás igényű a játék, melegedni fog a gép. Nem azért hűtöd, hogy gyorsabban fusson, hanem hogy a gép ne menjen tönkre. Ha nem hűtenéd, jó esetben pár másodperc után lekapcsolná a gépet a védelem.


Szerintem te valami olyasmit hallhattál, hogy extrém módon hűtve sokkal jobban fel lehet húzni az órajalet a gép károsodása nélkül.

(extrém hűtés alatt itt mindenféle folyékony nitrogénes cuccokra gondolok, amik nem üzemszerű használatra lettek szánva, csak arra hogy el lehessen mondani, hogy "na ezt aCPU-t is megjárattuk ennyi meg annyi GHz-en")

2013. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem-nem. Nem hallotam én ezt sehol sem csak gondolkoztam ezen a dolgon 1 kicsit. Akkor úgy látszik hogy hülyeség :D. Na mind 1 :D. Amúgy le tudnátok nekem írni, hogyha meg lesz a procim akkor hogyan tudom húzni az órajelet?


Erről van szó: [link]


Vagy ha nem jól csinálok valamit az órajel húzásnál akkor el is lehet cseszni az egész procit? Igaz?

2013. aug. 14. 16:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogyha húzom a procit akkor csökken az FPS szám 10-el? vagy többel?
2013. aug. 14. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Ekkora hülyeségeket. Egyébként meg ha nem értesz hozzá minek húzni a procit?

2013. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert honnan tudod, hogy nincs a családomban olyan aki ne tudná? Ha már segíteni szeretnél ne kérdezz hanem válaszolj... Nem értem ezt az oldalt. Felteszek 1 kérdést és ők kérdeznek... Légyszíves válaszolj a kérdésemre! És nem kell azonnal már mondogatni, hogy jajj nem értek hozzá meg minden. Igen nem értek hozzá. De míg nem magyarázzátok el részletesen nem is fogok... Szóval inkább légyszíves magyaráznád el mint, hogy csesztetsz.
2013. aug. 15. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!