Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy a Playstation 3-on az accountom egyszerűen képtelen elviselni a letölthető tartalmakat?

Figyelt kérdés

Amerikai US storera vagyok felcsatlakozva az accountomal és játékdemók kivételével semmit sem tudok leszedni.

Pontosabban, bármiféle DLC-t vagy extra tartalmat töltök le játékokhoz, azokat szépen le is tölti sőt még fel is installálja, de egyszerűen mégsem kerülnek bele az adott játékba. Egyszerűen meg sem jelenek, hiába is lettek felinstallálva. Free és fizetős tartalmakra ez egyaránt vonatkozik, megveszem/letöltöm őket, még sincsenek sehol sem. Teljes játékokat még nem vettem rajta (mivel mindent dobozosan veszek) de ezek után nem is fogok. Az hiányzik még hogy egy rakás pénzt kidobjak a semmire...


A poén meg az hogy egy másik, tartalék accounton meg a magyar storera vagyok felcsatlakozva, és ha ott töltök le valami Free extra tartalmat akkor azok meg néha megjelenek a másik accountomon.

Nagyon nem értem a logikát ebben...


Mi lehet a gond?


2013. aug. 17. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A dobozos játékaid amerikai verziójúak? Eu-s játékhoz nem jó az US storeból letöltött dlc.
2013. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!