Sennheiser Momentum vagy Beats Solo?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam 4 fejhallgatót: Beats Solo, Sennheiser Momentum, Sennheiser HD 558, Sennheiser HD 518. Ezek közül a Beats Solo és a Sennheiser Momentum tetszett leginkább. Kipróbáltam FLAC és mp3 formátumú zenékkel, egy iPod Touch -ról és egy Sony Ericsson xperia Neo -ról. A Beats Solo -t jobbnak találtam. Szerintetek melyik érne meg inkább? Ti melyiket vennétek meg?
2013. aug. 19. 17:54
 1/4 anonim válasza:
attól függ milyen zenéket hallgatsz.
2013. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

JÉZUS EREJE!!!

Na ne.... már elnézést de nehogy összehasonlíts már egy fejhallgatót meg egy izé hogy is mondjam...

Egyértelmű hogy a momentum, de ennyi nem elég az év fejhallgatója még 2014ben is minden zenére tökéletes bár ha csak basszus kell kottázhatatlan közép és magas tartomány nélkül, ill. hogy felnézzenek rád azok akik már megbocsáss Beats pártiak (a beats vmi furcsa tévedés de nem fejhallgató botfülőek és divat****nak való) akkor felesleges is meggyőzni téged de hallgattam már mind2-őt sőt a beats studiot illetve a pro 2-őt és nem 30secig hanem vagy 25-30 percig és sírtam majd mikor nem figyeltek

2014. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

rá***tam az asztalra mert az egy vicc.

Hát röveden ennyi de figy a senn közel 75-éve van bent a szakmába a beats meg vagy 5éve de nagy nulla kétszer áthúzva, amugy meg monitorozok meg dac minősítésű zenéket tesztelek saját studióba ha ez nyom vmit a lapon illetve boldog tulaja vagyok egy Momentumnak ami lehet drága volt de

2014. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%ig megérte ugyhogy te döntesz bár inkább nézz teszteket bár a hangzást azt nem tudod csak olvasni de sokat számít és ne csak egy zenét próbálj ki a ketyeréken hanem vagy 10-et fél órás hallgatással majd megtudod hogy mi a minőség.
2014. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!