Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsóbb, ha én építek egy...

Olcsóbb, ha én építek egy mélynyomót?

Figyelt kérdés
Az építéssel nincs gond, csináltam már elektronikus dolgokat. Csak faanyagom van a dobozhoz, minden mást meg kell vegyek.

2013. aug. 19. 18:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Általánosítva érdekel. Pl egy 500 (vagy 200, vagy 1000) Wattost építsek, vagy vegyem meg?
2013. aug. 19. 18:14
 2/3 dirtboy ***** válasza:

nem hiszem hogy érdemes lenne házilag készíteni,eleve az okés hogy fanyag meg van /remélem MDF-re gondoltál/de kell még reflex cső,kárpit,csavarok,ragasztó,csatlakozó.

egy kárpitozott,dupla reflex csöves ládát ami 30cm mélynek van kitalálva meg már kapni 7500ft körül.

persze meg kell nézni a mélynyomódnak hogy hány literes láda kell,nem elég az átmérő de kb 7-8ropiért vehetsz gyári ládát.

ha szeretsz barkácsolni akkor persze bele vághatsz de egyébként olyan sokat nem hiszem hogy meg takarítanál.

2013. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt. Azt hiszem, belevágok. :D
2013. aug. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!