Tableten tudok etherneten (vezetékes interneten) internetezni? (Invitellel)

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a módja? Mit kell vennem, hogyan kell csatlakoztatnom, és milyen csatlakozóval? Nincs tabletem, nem is volt soha, ezért nem is tudom. Viszont nagyban függene ettől egy tablet vásárlás. Tudom, hogy van wifije, de az nem érdekel, most nem részletezném, hogy miért. Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 20. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Tableton csak vagy wifivel vagy sim kártyával, ha olyat veszel, lehet internetre csatlakozni.
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tehát vezetékes internetre nincs lehetőség semmilyen tableten?
2013. aug. 20. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Annak semmi értelme.
2013. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, van értelme, attól, hogy bizonyos funkciók számodra kihasználatlanok, még van értelmük. Ettől függetlenül köszönöm a válaszod, remélem azért tévedsz, nekem furcsa, hogy mobilnetet gond nélkül befogad, vezetékes modemet meg nem.
2013. aug. 20. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs értelme,mert elveszti akkor a mobilitását. Pont azt amire ki lett találva. Ha kábellal bedugva használnád akkor vehetnél akár laptopot is.
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nézd, a laptop elsődleges célja közt szerepel a mobilitás, mégis gond nélkül tudsz vezetékes internetet használni rajta. Amivel elveszti a mobilitását a véleményed alapján.


Nem szeretem az ilyen tanácsot, hogy mit vegyek, ugyanis a laptop a tablettől sokszorta többe kerül. És nem tanácsokat és praktikákat kértem, hogy nekem mi lenne a jó, köszönöm, hanem a kérdésem az, hogy vezetékes internetet lehet e használni wifi nélkül, tehát csatlakoztatva a tabletten, vagy sem, és ha igen, akkor hogyan. Ha nem haragszol, elképzelhető, hogy igazad van, de nem adok egy ember véleményére. Így várom a további válaszokat, és neked ezúton is megköszönném, hogy válaszoltál.

Szia

2013. aug. 20. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
SIM kártyával lehet, azt bele kell tenni a 3G-s modemjébe, de ahhoz olyan tabletet kell venni.
2013. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán USB-Ethernet adapterrel lehet, ha van a tableten USB csatlakozó.

[link]

2013. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes lehet ez az átalakító! Nem tudom, hogy vajon a gép észleli-e, mint hálózati kapcsolatot?


Köszönöm a választ!

2013. aug. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!