Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik telefon lenne ideális...

Melyik telefon lenne ideális nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy néz ki vasárnap megyünk megvenni nekem egy iPhone 5-öt. De még nem biztos! Sok kritikát hallok az iOS-ről. Persze Androidról is rengeteget hallok! Miért nem tudja egy olyan telefont gyártani, ami mindenkinek tetszik, és nem fikázza le?:P


Mind egy.. Nem ez a kérdésem, hanem hogy tudnátok olyan előnyöket/hátrányokat írni hogy mitől jobb egy iOS mint egy Android? Most van egy androidos telefonom, és csak a gond van vele.. HTC Desire x-em van, és folyton belassul, pedig k*urvára ügyelek rá hogy egyszerre ne használjak több alkalmazást, de mégis. Megelégeltem az androidot mert a tabletem is az, aTab7t a tablet neve.


De vele sem bírtam sokáig, és most ott porosodik a polcomon, karácsonyra kapta és kb 3 hónapja nem használom, mert wifi is elromlott benne, meg a giroszkóp is, pedig iszonyatosan ügyeltem rá! Erre mondják azt, olcsó húsnak híg a leve. Inkább kértem volna egy iPad-et 100k-ért de az "tablet" marad 3 év után is.


Mind egy. Vissza térve erre a kérdésemre, tehát előny/hátrány hogy miért jobb egy iOS mind egy Android (még nem voltam iOS op.rendszert használó termék tulaja).


Unokatesómnak azt hitem iPhone 3-ja van még mindig, és hihetetlen jó állapotban van. és már kb több mint 4 éves!


Értelmes válaszokat várok olyanoktól akik nem csak sztárolják az Androidot/iOS-t Köszi!:))


2013. aug. 21. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha annyi pénzért vennél androidos telót amennyibe az iphone kerül, nem lennének problémáid vele,mert minden apple fan a drága mobilját valami olcsó androidossal hasonlitja össze.
2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy egy jó S!-en is Android fut amit gyűlölök mert nem egy App-pal jártam már úgy hogy letöltöttem vmit google play-ről és vírus is jött le. :))
2013. aug. 21. 09:17
 3/10 A kérdező kommentje:
S4*
2013. aug. 21. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Onnan biztos nem jött le virus. De meggyőzni nem akarlak. Ha neked apple kell vetessél azt magadnak.
2013. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából saját pénzemből szeretnék venni, nem szüleimre támaszkodom, mert egyáltalán nem az a fajta vagyok! Csak kérdezni szeretném, hogy jól járok-e vele, és hogy miben jobb, miben nem:) Köszi az eddigieket!
2013. aug. 21. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a szimpla adatok érdekelnek akkor konkrétan semmiben sem jobb az iphone 5 például egy s4-nél éa még drágább is tőle. Ha majd ide talál egy apple fan akkor majd biztos az anyaghasználatot fogja mondani,de más indokot nem fog tudni.
2013. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az ios abban előnyösebb, hogy nem százezer telefonra kell koncentrálni az appok fejlesztésénél, nem kell figyelembe venni a leggagyibbtól a 200 000ft-osig, míg az applenél csak az iphonera és az ipad-re, és biztosan fut mindegyiken

Android előnye: sokkal felhasználóbarátabb, a végtelenségig testreszabható, widgetek és élő háttérképek

2013. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi a válaszod, mondjuk szívesen "meghallgatok" egy app fant is:D Azt mondjuk már számtalan helyen láttam hogy nem biztos hogy a proci mag számít mert hiába van 4mag ha valami kínai szartelepen gyártják, a 2mag bőven "leelőzi" a 4magot ha az a 2mag minőségi. Leginkább ez fogott meg az egészben! Kíváncsi vagyok az 5S-re szeptember 10-e körül jön ki. Nem tudom érdemes-e várni rá, hogy lesz-e valami kedvezmény vagy valami? Nem tudom. Mert ha drágább lesz, mai szinte 100%, akkor csak részletre tudom megvenni :) Mindenesetre azt hallatom, hogy jobb kamerája lesz, nagyobb ppi sűrűség, és vmi ujjlenyomat olvasó meg megváltozik a kijelző :) Kíváncsi vagyok milyen lesz, remélem jobb az 5-nél, mert sok embernek nem hozott óriási meglepetést az 5 tavaly:|

No majd meglátjuk :))

2013. aug. 21. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez csak eszmei kérdés volt. Az irásaidból kitünik,hogy neked iphone kell és csak egy kis megerősitésre vársz egy fantól. A racionális érvek nem számitanak.
2013. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy látszik hogy Apple termék kell, de sajnos már mindenen android fut. Talán még a Nokia szóba jöhet mert azon azt hiszem windows phone op fut (javítsatok ki ha nem!)

meg azt hiszem a BlackBerry-n is blackBarry OS fut :)

2013. aug. 21. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!