Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudom nézni ma az M2-t...

Hol tudom nézni ma az M2-t online? Lemaradtam a Forma-1-ről és olyan elhatározásra jutottam, hogy most azért se nézem meg ki lett az első hanem ismétlést fogok nézni.

Figyelt kérdés

Nem igen tudok tv közelbe jutni ezért itt szeretném megnézni mindenféle Silverlight letöltés nélkül! Az RTL-t is neten szoktam nézni, és ahol szoktam ott sok csatornát lehet ingyen, de az M1-hez és az M2-höz is le kellene töltenem. Esetleg valaki tudna linkelni olyan oldalt, ahol ingyen tudom nézni letöltés nélkül?!

Fontos lenne, mert nem egész egy óra múlva kezdődik!



2013. aug. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Vettel

2. Alonso

3. Hamilton

2013. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De okos vagy hallod-e... Nem kértem szerintem senkit se, hogy írja le... Mennyire nehéz a kérdés? Az volt, hogy hol tudom online nézni. Olvasd el még egyszer és rájössz, hogy mi volt a lényege...

Csak gratulálni tudok neked akárki is voltál!

De legalább Sebastian nyert!

Hajrá Vettel!

2013. aug. 25. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg is érdemelted,ha annak a p'csnek drukkolsz. :D
2013. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki legalább van egy versenyképes autója nem mint a drága Nyalonsónak ;). Ha olyan jól versenyezne mint amekkora pofája van nyerne is... Remélem nem sokáig rontja a levegőt még itt.. Mindenki jön azzal, hogy csalnak meg minden, mégis átmegy az ellenőrzésen a kocsijuk. Azt értem, hogy Fer jó versenyző, mert nagyot rajtol mindig, de aligha nyer, kezd leáldozni neki..
2013. aug. 26. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A video.racing.hu oldalra szinte minden futamot feltöltenek a szabadedzés és az időmérő fent van már csak idő kérdése és a futam is.Ha nem ismered az oldalt akkor ajánlom hogy az Új Videók menüpontban keresgélj(majd egyszer fent lesz) Ha a keresőt használod akkor a GO-ra kattints ne enterezz.

Ha napok múlva itt sem találod ajánlom figyelmedbe az f1adatbázis.com oldalt ahonnan letudod tölteni.Ha szükséged van bármilyen segítségre akkor írj privit. :)

Hajrá Hamilton!!!

2013. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már tegnap este a futam ismétlése előtt fent volt és ismerem rendszeresen nézek ott futamokat.
2013. aug. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!