Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hajlított képernyő miért...

A hajlított képernyő miért jobb, mint egy sima?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha lesz neked olyanod megtudod.

https://www.youtube.com/watch?v=6QywPrZR7QY

2013. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmitmondó választ. Egyébként nem olyanra gondoltam amit linkeltél... Én rendes képernyőre gondoltam, ami ugyanolyan mint egy normális, csak meg van hajlítva. Azok miért jobbak a simáknál?
2013. aug. 26. 16:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a videón (ha már linkelted) az a képernyő borzalmasan torzítja a képet, főleg oldalirányban. Vagy csak én látom rosszul?
2013. aug. 26. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy tudjál mit kérdezni.

A tököm se tudja hogy te mire gondolsz, itt nincsenek gondolatolvasók.

Ha szórakozni akarsz akkor menj moziba.

Amúgy meg nem jobbak. Azért görbe mert elhajlott. Most már jobb?

Erre használják ha görbe:

[link]

2013. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, az a lényege, hogy a teljes látószögeted befogja a képernyő, és teljesen tudsz a játékra koncentrálni. Szerintem kockáknak való, de ha neked tetszik csak nyugodtan...
2013. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tessék, parancsoljatok:


[link]


Csak rá kellett volna keresnetek googleben és egyből kidobja milyen hajlított képernyőre gondolok... -.-

2013. aug. 26. 21:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Na mi van erre már nem tudtok mit írni?? Csak azt észt tudjátok osztani?? Szép kis bagázs mondhatom
2013. aug. 28. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Próbáltam.

Beírtam hogy: [link]


De nekem nem dobott ki használható választ.

Máskor menj gondolatolvasógoz, keresd ki magadnak ahogy tetted végül is, vagy egy odadobott fél mondattól jobban fogalmazd meg a kérdésed ha választ is szeretnél.

2013. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tettessétek csak a hülyét, jól áll nektek...


Közben kiderítettem, hogy azért jobb a hajlított, mert a képernyő mindegyik pontja egyenlő távolságban van a szemtől a hajlítás miatt.

2013. nov. 19. 21:26
 10/10 r0b3375 válasza:

Nos az a helyzet, hogy parasztvakításon semmire sem.


[link]

2014. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!