Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy genius PC Kormanyom...

Van egy genius PC Kormanyom es szeretnem felhasznalni az Xbox 360-omra is a Forza 2 Jateknal. Nem szeretnek venni most Xboxnak kormanyt. Mikor bedugom az USB az xboxba nem tortenik semmi?

Figyelt kérdés
Most 6 eve kaptam karacsonyra a Pc kormanyt es most egy eve az xboxot. Szeretnek kormanyal jatszani de most nincs arra lehetoseg hogy vegyunk egy xbox kormanyt. Mikor bedugom az USB nem tortenik semmi vagyis ugy latom mit kene tennem hogy mukodjon?

#kell tennem ?
2013. aug. 29. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt kéne tenned, hogy veszel egy xbox360-hoz való kormányt :)

Egy mezei usb-s PC kormány nem fog működni x360-al bármit csinálsz. (Talán az előző generációs Xbox Classic-nál még jó volt az is, de nem vagyok benne biztos.)


Mindenképp Xbox360 kompatibilis kormány kell. És lehetőleg Force Feedback-es/erővisszacsatolásos. Ez teszi lehetővé, hogy sokkal jobban "érezd" az autót, olvass utána a Force Feedback-nek ha nem ismered. (Ja és semmiképp ne azt az U alakú wireless "kormányt" válaszd, semmirevaló.)


A napokban láttam használtan egy Microsoft force feedback-es kormányt 17 ezerért. (Már elkelt.)

2013. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!