Filmnézés és pendrive?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most napokban kaptam egy Samsung LCD TV-t és megtaláltam rajta az USB portot, de próbából raktam rá háromféle formátumú filmet (KMPlayer, AVI és xvid formátumú filmeket), de egyiket sem olvassa csak zenét és képet, ha lenne a pendrive-n. Gondolom ez sem olyan egyszerű, mint hiszem. Van külső memóriatáram, de ugye ahhoz is kellene vennem kütyüt, de így gondoltam, hogy egyszerűbb... hát gondolom nem. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehetséges pendrive segítségével filmet nézni? Amúgy 8 gigás Kingston pendrive-ról van szó.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


2013. aug. 30. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább egy olyan tévé kell hozzá, ami tud filmet lejátszani. Ez úgy tűnik nem tud.
2013. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, hogy úgy... Na ezt nem tudtam. Akkor ezek szerint az enyém ilyenre nem alkalmas. Nem baj, köszi a választ! Akkor ez a hiba XD
2013. aug. 30. 22:33
 3/3 z8xr válasza:
Hát igen, nem megy az olyan egyszerűen. Viszont ha a tévédet így sokat szeretnéd használni mondjuk nem csak filmnézésre, hanem többre, akkor ajánlom, hogy vegyél egy USB portos mini pc-t, abból is egy android csodát. Elég sokoldalú, úgy konfigurálod ahogy akarod, és egy csúcs szuper is max. 20 ezer Ft.
2013. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!