Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Racing szimulátorhoz pc vagy...

Racing szimulátorhoz pc vagy jó ps3 is?

Figyelt kérdés
Kb egy ilyesmit szeretnék: racing ülés stb, logitech g25 kormány-pedál-váltó,és egy jó kézifék. Én frex handb+ra gondoltam de láttam hogy ahhoz van valami külön usb kontroller ,de én szívesebben vennék inkább ps3at mert olcsóbban kijönnék vele mint egy pcvel,viszont nem tudom hogy működne együtt ez az egész egy psen. Eléggé kezdő vagyok ebben szóval segítsetek. Jöhetnek javaslatok.

2013. aug. 30. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Haver szokott Simekkel játszani, és ahogy hallom tőle, PS-en nem sok valódi szimulátor van (GT-ben sok a butítás).

Persze ha inkább csak versenyezni szeretnél, jó lehet a PS is.

2013. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PS3-ra ott a GT5 és lassan GT6, ezen kívül más játékot nem neveznék szimulátornak. Én ez a két játék miatt már megvenném a kormányt meg az ülést meg mindent, mert tényleg nagyon jó játék. PC-re nem tudom milyen szimulátorok vannak, nézd meg a felhozatalt mindkettőre, amelyikre több olyan játék van, ami tetszene, azt vedd meg. Ha csak az a kérdés, hogy a kormány meg ilyenek működnek-e PS3-al, arra a válasz az, hogy igen.
2013. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több szimulátor van PC-re.
2013. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ha már megvan a PS3, akkor ne költsél PC-re. PS3-on biztos nem laggol a játék, és nem kell tuningold. A Shift 1 és 2 is elég jó szimulátor, ha kikapcsolsz minden segédeszközt, és legnehezebb szinten játszod.
2013. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ezért nem akarok pct mert állandóan tuningolni kellene meg stb és akkor lehet mégis laggol a játék. Most így szimulátornak azért mondm mert nem tudtam minek nevezzem. nem akarok nagyon komoly játékokat mert kezdő vagyok még ,szóval kb minden jobb kocsis játék psre megfelelne nekem. Olcsóbban is jönnék ki.40ezerért láttam ps3 slimet 250gbsat . És psre ha egyszeregyszer megunom a kocsikázást van rengeteg más vagány játék is. Most csak azért félek mert mindjárt kijön a ps4 és akkor ez már elavult lesz. Szerintetek? Várjak még kijön az és gyűjtsek többet hogy azt begyem meg?
2013. aug. 31. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
PS4-re alig lesz játék, amikor kijön. Ezen kívül PS3-ra még évekig fognak játékot kiadni. Én egyelőre inkább utóbbit vennék, arra már legalább van játékkínálat.
2013. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
project cars is lesz ps3-ra, az már tényleg szimulátor
2013. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!